Harta sitului
 
Home   Despre API   Contacte

Calendar

30.09.2013 La 29 septembrie Asociatia Presei Independente implineste 16 ani de la inregistrare
detalii 

Despre API
Membri API
APInfo
Publicaţii
Reforma Justiţiei
Fototeca
Publicitate

Membri API

Publicitate

API oferă posibilitatea de a plasa la preţuri avantajoase publicitatea Dvs în 18 ziare naţionale cu un tiraj de pîna la 104257 exemplare.

Alegeţi oricare din cele 2 pachete oferite:

Contacte API:

str. Romana 2/2,
etajul 1, mun. Chişinău,
Republica Moldova,
MD-2005
Tel: +37322 220996
Fax: +37322 203686
E-mail: api@api.md

Contacte

Adresa: str. Romana 2/2, etajul 1, mun. Chişinău, Republica Moldova, MD-2005
Tel/fax: (+373 22) 220996; 210602; 203686; 235704
E-mail: api@api.md
WEB: www.old.api.md


Funcţia Persoana Telefon e-mail:
Preşedinte Lucia Bacalu (022)220996 api@api.md
Director executiv Petru Macovei (022)220996 pmacovei@api.md
Reporter Lilia Zaharia (022)235704 lilia.zaharia@api.md
Coordonator Programe Ion Mazur (022)220996 ion.mazur@api.md
Ombudsman Inga Burlacu 079528417 inga.burlacu@api.md
Contabilă-şefă Zinaida Petcu (022)203685 contabilitate@api.md
Contabilă Irina Andros (022)203685 contabilitate@api.md
Responsabilă relaţii publice şi comunicare Rodica Malic (022)220995 rmalic@api.md
Asistentă de proiecte Stela Roman (022)210602 stela.roman@api.md
Manager Vânzări Dorian Vieru (022)203686 dvieru@api.md
Web – designer Alexandru Cerbuşca 069250536 acerbusca@api.md
Copyright, 2011 API    
Daca ati gasit eroare va rugam sa contactati administratorul site-ului: pmacovei@api.md